Informačné pole

Pre človeka je informačné pole tak dôležité, ako pravidelná stolica. Kritikou strácame – zanedbávame čističku – svoju liečivú silu, ktorú tvoríme myšlienkami, slovami, skutkami, odbornosťou, počíta sa nám výkon až vtedy, keď druhých naučím/š/ a spolu zdieľame nové a nové možnosti.

Dnešný dátum 12.06.2023 nás posilňuje:

  1. 2 x 0. = pevný základ v požehnávaní s úprimnou detskou zvedavosťou, všetko má riešenie, keď je tam vodca – odborník
  2. 1 x 1. = som, si Božím dieťaťom, požehnávaním si načítavame z informačného poľa. Kritikou – výsmechom tvoríme bahno /močiar – diagnózu/ pre seba, rodinu, obec, štát, kontinent, planétu Zem. Slová ľudu zo smrti Ježiša Krista: ,,Druhým pomáhal a sám si pomôcť nedokázal.“ Boh stvoril dokonalý systém: ,,Jeden za všetkých, všetci za jedného“ – tak sa liečime a silnieme na psychickej a fyzickej úrovni
  3. 3 x 2. = stíš sa, čistíš – liečiš svoje informačné pole
  4. 1 x 3. = daj všetkému čas, aby sa systém od bahna vyčistil
  5. 1 x 6. = pre nové pokrokové slovo – nápad, človek je stvorený ako dokonalý počítač, programy načítava cez blížneho, jedno či človek žije, žil, alebo bude žiť. V prítomnej chvíli s čistou mysľou načítavame informácie – rozmýšľame a pri tom pomaly dýchame, posilňujeme pľúca, hrubé črevo, požehnávanie posilňuje obličky, močový mechúr, aby mozog mohol dobre pracovať, krv hnal vždy dopredu jedným smerom, tým posilňujeme srdce, tenké črevo, aby nám dobre trávilo – žalúdok, pankreas, slezina, o čistotu sa stará pohľad – pečeň, žlčník, vidí a počuje čo v tele prúdi, len úprimná detská zvedavosť, otvorí informačné pole pokroku a tým si tvoríme svoju inteligenciu.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 12.06.2023

Vytlačiť Vytlačiť