Hľadaj v sebe posvätného ducha.


Hľadaj v sebe posvätného ducha, zvážte svoje emócie, podľa vety: Miluj svojho blížneho, ako seba samého. Lekcia mínus dva.
Pri hľadaní posvätného ducha, zbavíš sa všetkej nerovnosti: ponižovania a povyšovania.
V prítomnej chvíli prišla nová doba, prišla nová hra, modernizácia pokroku. Na začiatku, všetko vyzerá ako pri sťahovaní. Treba všetko uložiť, vyhrať sa s láskou, nájsť všetkému miesto. Hľadaj pozitívne svetlo života. Kto hľadá, ten nájde. Prišiel čas, preveruje spravodlivo dobu. Dočkaj času, ako hus klasu.


Sme na šachovnici, kde počujem hudbu v každom riadku a spievam stupnicu: Dó, re, mi, fa, so, la, si, do a späť: do, si, la, som, fa, mi, re dó.


K šachovnici patria figúrky podľa hodnosti:


Dáma si vyberá miesto podľa postavenia: celá nota
Kráľ: polová nota
Strelci: štvrtinová nota
Jazdci: osminová nota
Veže: šestnástinová nota
Pešiaci: dvaatridsatinová nota
Šachovnica: štyriašesťdesiatinová nota


To, čo nevieš je tvoj čierny tím, čierna dáma. To, čo vieš, je to tvoj biely tím, biela dáma. Všetko držíš pevne vo svojich rukách, tam kde stojíš. Notovú osnovu ti pripomenie noha . Jasne vidíš – päť čiar – päť prstov a štyri medzery medzi prstami na svojich nohách, aby tvoja dáma ducha obhájila svoju pevnú pozíciu stopy života.
Svoju myseľ kladne zamestnávaj. Opúšťam šachovnicu, našla som tu hudbu života, pre prítomnú chvíľu: Miluj svojho blížneho ako seba samého. Boj o zdravého ducha pokroku.
Zoberiem si druhú hru: puzzle. Tu sa naučím sústrediť. Zistím, že všetko má svoje presné určené miesto. Je to tak, poskladáš obraz dáš si ho zarámovať, alebo odložíš späť do škatule.
Karty a kocky upútali moju pozornosť. V istej sekunde som videla manuál života. Kto chce, môže načúvať mojej verzii. Stíšte sa, rada sa s Vami podelím o moju víziu: manuál života.
Najprv treba mať cieľ: riešenie v každej situácii. Vidieť a počuť dopredu. Najdôležitejší je úmysel. Chcem žiť v mieri? Keď chcem žiť v mieri, telo sme zbavili nerovnosti – voľných radikálov: strachu, zlosti, krivdy, viny, pýchy, vypočítavosti…. na to máme spodnú časť tela, aby si čierna dáma poradila s odpadom. Mať pod kontrolou vylučovacie – análne otvory.
Použijem naraz kocky, alebo karty. Kto, čo má.
Biela dáma vládne územiu od pása hore, život inteligencie, podľa zákonov stvoriteľa. Čierna dáma
vládne územiu od pása dole, zastupuje zdržanlivosť pri emóciách, zdravé kraľovanie na tróne s emóciami.
Čierna dáma je v kartách Joker. Áno sú tam dva jokere, jeden, aby ukázal tvár – joker, a druhý chrbát, aby som vedela podľa farby, do ktorej skupiny patrí.
Tak poďme si rozdeliť a určiť, ako to v živote chodí. Čiernou dámou budú čierne Jokerové kocky, alebo modré, tmavými kartami Jokera, označíme si zdravú psychiku. (pozri tabuľky pre psychiku)
Bielou dámou budú červené kocky, alebo svetlé, svetlými kartami Jokera, označíme zdravú fyziku. Pozri si tabuľky kľúčových slov pre fyziku.
Urobme si tabuľky kľúčových slov pre dvojice napredovania, aby sme vedeli vychádzať z tmy do svetla a zo svetla do tmy. Tu jasne vidíme deň a noc! Premýšľaj o tom, psychika dáva silu fyzike, fyzika udržiava zdravú psychiku. Psychika je kameňom pre pokrok človeka. Fyzika je handrou pre žiaru života.

Tabuľky pre dvojice:

nocdeň
psychikafyzika
štartcieľ
Plynový pedálBrzdný pedál
Začiatok – alfaKoniec – omega
Psychiku a Fyziku máš len jednu.

S pozdravom Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove 27.10.2020

Vytlačiť Vytlačiť