Diagnóza- DAGZI, ONY

Diagnózy – D A G Z I, O N Y.

Človek potrebuje sa zastaviť pred kritikou ako pred červenou na križovatke. Všetko čo človeka napadne je cesta má svoje miesto- poriadok, svoju úlohu.

Na prahu pre veľkých sedí Šarišské slovo: „D A G D I, O N Y“- konečna cesty vystupovať- omega.
Malý ho volajú Šarišský: „DAGZY, ONI – začiatok cesty nastupovať- alfa- tvrdá realita.

Človek mysliac si, že univerzum prekabáti svojimi chúťkami, zabúda na dar od vesmíru: „slobodná vôľa“, premrháva dar skrývaním po celé stáročia. S ľahkosťou sa ukrýva za slova: BOHA STVORITEĽA- hob a stvori teľa.

Človek pre túto maličkosť odpája svoj chrám od inžinierskych sieti- od duše, lebo: – bez sebadôvery neužíva dar slobodná vôľa, inžinierska sieť sa stráca – človek stráca svoju existenciu, neplní poslanie tu na zemi – zostáva nefunkčný chrám, mŕtvy dom bez majiteľa – naše JA je zranené, vytráca sa, svoje ego sme nezvládli – pre svojich blížnych ste brzda k napredovaniu – človek je mŕtvy, keď neužíva slobodnú vôľu – to všetko je pre mojich maličkých- treba začať- ALFA- používať inžiniersku sieť.

Pre tých veľkých- omega- koniec, lebo človek funguje ako loď na elektromagnetických vlnách. Pohon je jadrová energia, kde sa zapája všetko čo pracuje s uhlíkom.
Príklad: svoje ego keď vyvýšiš, si ako rastlina vytiahnutá zo zeme- hynieš bez zeme- pre svoje chúťky, hynieš bez vody- pokrivil si múdrosť elektromagnetických vĺn minerály meníš na toxíny- jedy svojho tela.

Vytlačiť Vytlačiť