Čo je to odpúšťať?

Vedieť, že je to pre tvoje dobro, pre originalitu človeka.
Každý z nás, sa pozerá do budúcna, do akej miery odpúšťať. Kde je hranica pokroku človeka?
Na to nám poslúžia obrazy, kreslené v jednom týždni. Obraz číslo tri, znázorňuje štyri fázy mesiaca, pomenoval sa „Ľudský rozum“.
1. V prvej fáze mesiaca sa zamýšľame, každý kto nás zradí – je to učivo pre pokrok iných. Hovorí sa: Dôveruj, ale preveruj. Hľadaj nové možnosti pokroku. Posunieš sa ďalej, rozvíjaš sa. Každý, kto ťa zradí, otravuje ti život, je tvoj boží posol. Možnosť nových inšpirácií. Alebo rozprávka: O Hlúpom Ďurovi, nezdarný pokus napredovania.
2. V druhej fáze mesiaca je komunikácia: Brúsenie receptúr: Recepty, projekty, návody na použitie.
3. V tretej fáze mesiaca, overujeme receptúry v kvalite a v cite: „Prax v danom slove.“
4. V štvrtej fáze mesiaca, odovzdávame receptúry v prítomnej chvíli v najlepšej kvalite a cite, akej sa nachádza jedinec v prítomnej chvíli. Každý zodpovedá sám za seba. V tom vidíš a počuješ božiu veľkosť. Ale to hovorím už o obraze jedenástom a dvanástom.
My zostávame ešte chvíľu pri obraze č. 3, potrebujeme sa pozrieť na kruhy.
1. Prvý červený kruh je vibrácia prvej čakry. Tu je vložená energia – miluj svojho blížneho, ako seba samého. Prázdne políčko pol kruhu znamená nemáš vzťah, nemáš energiu. Plná polovica políčka kruhu znamená máš vzťah, máš nabitú silu, ktorá sa mení na energiu.
2. Druhý oranžový kruh vytvára vibráciu druhej čakry: Tvorivosť. Ukazuje fázy tvojho záujmu i nezáujmu o tvorivosť. V ktorej fáze mesiaca, sa ty osobne nachádzaš?
3. Tretí žltý kruh je vibrácia tretej čakry: Možnosti rozkvetu, aj zániku každého slova „nie“, aby sme našli „áno“. V ktorej fáze mesiaca si?
4. Štvrtý zelený kruh je vibrácia srdcovej čakry: PROS a ĎAKUJ. Prosíš o slovo? Ďakuješ za slovo?
5. Piaty kruh svetlomodrej farby, je vibrácia piatej čakry: POČÚVAJ ! V tichosti zvedavosti načúvaš vo svojej duši: SLOVO, ktoré tvorí recepty, projekty a návody na použitie. Počúva ťa na slovko: Prosím a ďakujem. V ktorej fáze mesiaca si?
6. Šiesty kruh tmavomodrej farby, je vibrácia šiestej čakry: VIDÍŠ slovo, prevedené v kvalite a cite? Vidíš recepty, projekty, návody na použitie? V ktorej fáze mesiaca si?
7. Siedmy kruh fialovej farby, je vibrácia siedmej čakry: Rozumieš tomu, rozum ti funguje. V ktorej fáze mesiaca, sa tvoj pohľad nachádza? Rozlož si to v hlave, každý jeden zmysel ťa upozorňuje na fázu mesiaca naberania energií, pre využitie kapacity rozumu, pomenoval sa:„Duša „ Je to prvý obraz, ktorý znázorňuje dušu:
A. Štvrtá čakra zapnúť energiu a vypnúť.
B. Tretia čakra, hľadáš možnosti? Nájdeš piatu čakru : Počuješ ich!
C. Druhá čakra, hľadáš tvorivosť? Nachádzaš šiestu čakru: Vidíš ich! – telepaticky kvalitných majstrov
D. Prvá čakra máš úctu k človeku, ktorá ťa vedie k inšpirácii? Slúži ti mozog! – kapacita rozumu
Poďme sa pozrieť na jedenásty obraz, vidíme – šiesta čakra (kruh tmavomodrej farby), i počujeme – piata čakra ( kruh svetlomodrej farby ), tvoria: Dve koľaje prázdne, na nich sedíme, keď sa ľutujeme, alebo chválime. Toto je jediný zákaz boží!
Až rešpektujeme „Boží zákaz“, ponúka sa nám dvanásty obraz s trinástimi vozňami, ktoré nám robia elipsu okolo slnka. Ďakujem za informácie z internetu, ktoré potvrdzujú dokonalý systém na nebi. Tvoria ich znamenia okolo slnka. Ja ich dnes nazvem koncentračné vozne: „Stávaj z koľaje, z obrazu číslo jedenásť s názvom chrám boží a nasadaj!“ Obraz číslo dvanásť: Znamenia ťa informujú, že sú tu pre teba: Prevezú ťa rajskou záhradou.
Zimné znamenia:
1. Kozorožec: Vytvorený nesúhlas – pozvánka pokroku: „BOŽÍ POSOL!“
2. Vodnár: Vidíš Božieho posla, hľadáš kvalitu citu k pozvánke, ktorú si dostal, aby si napredoval, spracovávaš emóciu „ nie“. Alebo Ďura Truľa, nezdarný pokus napredovania.
3. Ryby: Si nad vecou, telo sa upokojilo, naberá na sile.
Jarné znamenia:
4. Býk: Hľadáš riešenia, dokonalú chvíľu, ktorá potrebuje papier!!!: Certifikát – červený diplom, recept, projekt, návod na použitie!!!
5. Baran: Máš papier, slová pasieš ako šťavnatú trávu, ktorá nám ponúka kvalitu a cit života.
6. Blíženci:Tu sú naši blížni, s ktorými sme sa vydali na cestu najväčšieho bohatstva:“ Citu.“
Letné znamenia:
7. Rak: Počuješ informácie, ktoré ti dáva papier – červený diplom. Vidíš cit, ako prevádzaš slovo do hmoty. Tu hneď na začiatku vidíš, v akom stave je tvoj talent, postúpiš ďalej? Kto nemá talent, odstúpi a rešpektuje vložený cit do slov receptu, projektu návodu na použitie.
8. Lev: Začiatky sú ťažké:“ Superstar“, ale vidno tam kráľovské ťahy, známky talentu pre zdar činnosti.
9. Panna: Vybrúsil si sa na kráľovské remeslo, čistej PANNY. Tvoja práca je výnimočná, alebo plní požadovanú kvalitu funkčnosti.
Jesenné znamenia:
10. Váhy: Človek sa stále vyvíja. Ľudská chvíľková spokojnosť a potreby všetko vylepšovať, dáva človeka do pohybu. Pocit „áno“ vytvára spokojnosť, že niečo už mám za sebou. Pocit „nie“ hovorí, že niečo pred sebou vidím, svojich tanečníkov: „ Prácu chvíle.“
11. Škorpión: Urobím čo treba, aby som mohol povedať v prítomnej: „DVANÁSTE ZNAMENIE!“
12. Hadonos: HOTOVO!!! Pokorné víťazstvo v prítomnej chvíli zostáva pre všetky veky: Prítomné, minulé aj budúce. Cez slovko prosím, vidíme našich všetkých blížnych, ktorí nám odovzdávajú svoje skúsenosti. Stačí sa úprimne zamyslieť a chcieť kvalitu a cit. To je ten kríž, ktorý každý nesie sám. Kvalita je výška kríža a cit je šírka ramien kríža. Za aký čas to zvládne: „Dĺžku kríža“? Každý z nás, má cieľ cesty: „Trináste znamenie“.
13. Strelec: Dvanásty vagón v poradí uzatvára celok. Očkom mihneš a počuješ recept, projekt, návod na použitie a vidíš prevedenú činnosť daného receptu, projektu, návodu na použitie, v plnej kvalite a citu.
Ver, že stále je pripravená božia bytosť, aby ti pomáhala: Hovorím o obraze číslo osem, ktorý sa pomenoval: „ Hudba života.“ Potrebuješ splniť boží zákon. Keď máš zlé emócie: PROS – pomaly, pokojne dýchaj, si to Ty tá fialová bytosť, naberáš na sile. Tvoje náradie – orgány v tebe začínajú pracovať s materiálom cez tvoje prsty, ktorý sa volá emócia „nie“, naberáš na sile. Tu jasne vidíš svoju pravú ruku a nohu, každý prst farebne odlišný. Prichádza emócia „áno“? Ďakuj. Si to ty tá fialová bytosť, ktorá potrebuje udržať silu v prítomnej chvíli, aby si mal zlaté obdobie: Ľavou rukou a nohou to zvládneš, aj keď si začiatočník. Čierne chodidlá a ruky sú božia bytosť, tvoj strážny anjel, ktorý ti je stále na pomoci.
Posuňme sa k obrazu číslo deväť. Išla som ho kresliť ako svietnik, ktorý stojí na ruke človeka. Pomenoval sa „Strom poznania“pre jadrovú silu, čísla v zátvorke
1. Zápästie – pľúca, hrubé črevo: Voniaš (1)
2. Malíček – obličky, močový mechúr: Počúvaš (2)
3. Prstenník – žalúdok, pankreas, slezina: Chutnáš (5)
4. Prostredník – pečeň, žlčník: Vidíš (6)
5. Ukazovák – um človeka, ktorý ukazuje ako je učený, jeho prst číta recepty, projekty, návody na použitie, alebo kruto hrozí prstom nevedomosť človeka – Ďuro Truľo, človek neprešiel citom, nepozná výšky kvality: Myslíš (3)
6. Palec – srdce tenké črevo: Hmatáš (4)
7. Dlaň – prijímaš pozvánku na učenie, stávaš sa učiteľom
8. Dlaň – učíš, odovzdávaš učenie
9. Dlaň – tvoj rekord kvality a citu je prekonaný, bol si, a stále si vzácny učiteľ, keď zachováš pokoru
V Bardejove 02.06. 2017
S pozdravom a úctou Matejová— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť