Čistota vnútra a vonkajšia

Dnešní dátum 01.11.2022 nám napomína:

  1. 2 x 0. základ života
  2. 3 x 1. si Božím dieťaťom
  3. 3 x 2. stíšiť sa

S okolitým svetom – vonku, tak vo svojom vnútri udržujme zdravé základy. Lúč lásky je spracovaná energia cez emóciu: ,,Áno – Nie“ spojiť sa s vnútorným pokojom s vonkajším svetlom podľa pravidiel prebúdzania sa. Všetko má svoju dokonalú funkčnosť, otázkou sedíme na váhach dokonalosti /50% – 50% = nájsť presnú notu, odraziť sa z dna, alebo z vrcholu zísť dole/, nájsť bodku – veriť v riešenie, nachádzať dokonalosť – výkričník objavovať slnko svetla v sebe, tým upevniť v sebe poznánie – úvodzovky, že všetko má pevné rysy – čiarku: spíš, alebo poznávaš lúč lásky svetla.

Všetko sa deje tak, ako sa má diať, tým sa posunieme do nového času so skúsenosťou, aby sme boli obozretný a zodpovedný sami za seba, nie urážlivý, ubolený, ustráchaný, lebo tým zostávame spať na ceste života.

Stíšme sa, tým načúvame svojmu vnútru, aby sme sa mohli napojiť na niť lúča dokonalej lásky s Bohom Univerzum a tou je čistota v každej situácii. Mať, alebo robiť prehľad v každej životnej oblasti, tým získame hranice – úvodzovky.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 01.11.2022 všetkých svätých ľudí na planéte Zem, odchádza stará doba a víta nás všetkých nová doba: čistota úmyslu.

Vytlačiť Vytlačiť