Klbko šťastia /9/

Človek je pátračom chvíľ života. Dnešný článok je pokračovanie šťastnej chvíle, ktorá sa odvíja ako klbko. Ľudia sú rôzny a idú niekam. Každý pracuje so svojim klbkom šťastia, keď pátra po láske, zvláda svoje ego, aby človek k človeku pristupoval s láskou, je to Boží ďalekohľad v rukách človeka: pozorovateľ nových príbehov. Kritika z človeka robí kata, zanedbáva svoj ďalekohľad – počutie, a tak vidí pod mikroskopom svoj zdravotný stav. Ego mení človeka, ženie ho do sebeckosti, alebo rozdáva sa do vyčerpanosti, preto máme tri Svätoplukove prúty, vyber si svoj prútik pre vznešené chvíle:

 1. modlitba – prekonať emócie – zastaviť, ubrzdiť svoje Ja svojho ega
 2. meditácia – vchádzať, navštevovať nové informačné polia – nové nápady
 3. dirigent svojich emócií pre spracovanie ega – realizovať sa, aby všetko hladko do seba zapadalo a slúžilo nám ako švajčiarske hodiny
 4. rázne ukončenie minulosti, aby v prítomnej chvíli sme mohli prijať nové skúsenosti/inač opakujeme len chyby minulosti, sme stará obohratá platňa/

Dirigent pohybuje rukami, zlaďuje svojich hráčov, kedy majú začať a kedy je toho dosť – ukončiť hru, skladba – situácie sa dohrala ide sa ďalej. Inteligentný človek takto diriguje svoje srdce, vidí kedy je prázdne, lebo… a kedy je plné, lebo …, lebo inteligentný človek vedomé riadi premávku krvi vo svojom srdci, pre plodnosť svojho tela. Každý má svojho učiteľa a tým je viditeľná nočná obloha: vesmír, každý je majiteľom vesmíru – bunky, cez blížnych gúľame svoje klbko šťastia, každú chvíľku života, tak si brúsime vedomie: ,,Dôveruj, ale preveruj“. Človek vie, je vedomýmodborníkom vo fachu, človek je nevedomý máva s ním jeho ego – chýba mu detská zvedavosť – zanedbáva svoj rast.

V deviatej lekcii sa Manuál života zaoberá so vzormi, ktoré sú pomôckami: druhá časť aury smaragdová farba, planéta Neptún, škrupina plodu života, gramatika Slovenského jazyka – slovné druhy – častice, deviaty Boží príkaz: Nepožiadaš manželku blížneho svojho, ... .

Maľovanka pre samoukov:

Kopírka – zrkadlenie života, ako tvoja myseľ – mesiac – psychika – Adam duša pracuje s ďalekohľadom – miluj svojho blížneho, ako seba samého – je slnkom života. Hľadáš zeleň života smaragdových odtieňov? Príroda mení svoju tvár podľa ročných období, zima je mysľou, jar je slovom, leto je skutkom a farebná jeseň je odbornosťou života, ďakuj za úžasné chvíle, tak farby života zostanú vždy v sýtych farbách, je to stálou výživou pružnosti skutkov – slnko – fyzika – Eva, telo pracuje pod mikroskopom, spracovaných i nespracovaných chvíľ kapitána lode tvojho osobného ega.

Hľadáme odpoveď pre osobnú slobodu človeka, kde sa nachádza Kapitán? Kapitán sa nachádza pod číslom pätnásť spolupráce súčtu čísel, nájdi odpoveď na obrázku. Pre laikov: hmat – ruky sú v pohybe, sluch – zvuk – poručník rúk, zrak – vidieť – kvalitu svojho výkonu, čokoľvek je, je rovno pred nosom. Nachádzať a zachovať si chuť k životu, cez kohokoľvek a k čomukoľvek kontakt rozumu so situáciou a okolím. Slovo – otec a skutok – matka nás každý moment sprevádza životom.

Dnešný dátum 24.11.2022 nás posilňujú:

 1. 1 x 0. = pevný základ každodenného života rána – otca a matky večera
 2. 2 x 1. = som Božím dieťaťom/BOH – bohatstvo osobnosti hľadaj/
 3. 4 x 2. = stíš sa, nastavuješ si ďalekohľad cez svojich blížnych, aby si to precítil pod mikroskopom na svojom tele, preto hľadaj riešenie – svetlo života, rozpustíš v sebe kameň ľadu, pre teplú krv života
 4. 1 x 4. = pre plodnosť života, kráčaš od slnko – NOV za svetlom – splnu, chce to ráno – nápad – otca a večer – matku – realizáciu.

Plaziaci had nás posilňuje 24 hodín denne:

 1. 11 – zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života – plodná matka života
 2. 20 – vidieť dielo Univerzum – slovo je otec – mať víziu
 3. 22 – blana kvetu života – slovo je otec – čistota nového zámeru
 4. 24 – zdravá bunka – slovo je otec – zdravých buniek tela

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove: 24.11.2022

Konzultant: Mária Bednárová

Vytlačiť Vytlačiť