Chuť sliny

Chuť sliny je vodivosťou tela, kde bojujeme so svojou viditeľnou zlosťou a počuteľným strachom, to jasne vidíme na obrázku pre päť – cípu hviezdu od pása dole, ako sa postaviť múdro /sluch – energia číslo 9/ na svoje vlastné nohy, táto verzia sa nazvala možnosť – práca s treťou čakrou – prejsť pupkom sveta pre získanie šesť – cípej hviezdy, činná energia od pása hore spojitosti s pravdou Boha Univerzum.

Stály kompas života je požehnávanie, kde pracujeme so štrnástimi bodmi na planéte Zem, stotožniť sa s vesmírom. Štrnásť bodov krížovej cesty označené po všetkých kalváriách pre vyslobodenie inteligencie múdrosti človeka. Pozrime si poriadne obrázky, ako chutná sladká slina získa vytrvalosť – preniká cez jadro, medzi sluch a zrak, aby sa zakorenila a tak vytvorila korunu života UM.

Liečime sa chuťou sliny: Požehnávajme všetkých a všetko, tvoríme vodivosť vo svojich ústach pomocou sliny – rieky chute života. Pracujeme s chuťami v prítomnej chvíli a tým poznáme premenu silu zmyslov a orgánov tela. Pripomenieme si tabuľky:

 1. pikantná /čuch – pľúca, hrubé črevo/ – zákazka života
 2. slaná /sluch – obličky, močový mechúr/ – múdrosť života
 3. kyslá /zrak – pečeň, žlčník/ – vytrvalosť života
 4. horká /hmat – srdce, tenké črevo/ – zvládnuté nové pokrokové učivo v praxi života
 5. sladká /chuť – žalúdok, pankreas, slezina/ – vyššie Ja života

Sladká slina v ústach v prítomnej chvíli je známkou vyššieho Ja v rutine života – večné točenie kolesom šťastia. Všetko má kolobeh vegetácie života, človek bol zrodený pre jeho kontrolu, aby vstupoval a vystupoval z kolobehu života praktík pomocných dejov. Život je hrou pre koordinovaný pohyb vlastného tela. Všetko je o zábave, nezáleží či si práve vyhral, alebo prehral, je to kontrola EKG – hore rebríčkom Božích hodnôt a dolu rebríčkom Božích hodnôt.

Dnešný dátum 16.07.2023 nás posilňuje:

 1. 2 x 0. = pevný základ v prítomnej chvíli pre kompas života vodivosti rieky slín v ústach
 2. 1 x 1. = som, si Božím dieťaťom, požehnávaním poznávam premenu sliny v ústach
 3. 2 x 2. = stíš sa, kopeš ako Omar studňu lásky, aby si sa sám stal Amorovým šípom lásky – zdravej sliny v ústach
 4. 1 x 3. = daj všetkému čas, slina má svoje tempo kompasu poznania pre kolobeh života
 5. 1 x 6. = pre prijatie nového pokrokového slova – nápad, ktoré vytvára slinu na jazyku – vodivú informačnú rieku. Každé slovo má svoju čistú liečivú odbornosť, dôkazom je vesmír, naša slnečná sústava, ktorá kontroluje pravdivosť slov skutkom, život človeka je o získavaní pravdy – Božej pečate.
 6. 1 x 7. = slovo Božie žije sedem dní v týždni, na obrázku vidíme drevo kríža je otcom neba a zeme: ,,slovo – odbornosť“, ramená kríža pre všetkých a všetko: ,,myseľ – skutkom /pre koordinovaný pohyb/

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 16.07.2023

Vytlačiť Vytlačiť