Boh a Cisár v človeku

Človek je na planéte Zem výnimočná bytosť žijúca z Božej manny, preto si stráži zdravú psychiku. Človek má psychiku len jednu, voláme ju Boh v človeku a jedného Cisára – fyzické telo, ktoré následne prechádzajú vývojom podľa zvládnutia spojenia človeka s dokonalým Bohom Univerzum, kde následne v človeku prúdi manna života. Manna je ako miazga stromu. Každý vie, že Boh je viac, stíšením sa, príde časom vízia, víziu overujeme v praxi a tak vízia posilňuje psychiku a rastie zdatnosť v človeku. Cez zdravú psychiku sa dá brúsiť telo, a tak vidieť zdatného Cisára v človeku. Každú dokonalosť na nohách drží statika – kríž, a tak sa poznáva pravý odborník, ktorý vidí situáciu z každej strany, všetko so všetkým súvisí, všetko má svoju funkciu pre napredovanie Božích detí – zachovaná zdravá psychika pre chod zdravého tela.

Do daru človek dostal emócie, so zdravou psychikou vyprosuje sebe a blížnemu spúšťanie programov rastu, pre chod zdravého tela. S chorou, alebo nevedomou psychikou programuje sebe a blížnemu rozklad tela, preto používajme zdravý rozum detskej zvedavosti, požehnávajme blížnych krížom s vedomím, že všetko má zdravú psychiku, zdravý chod vyspelého človeka, ktorý dokáže načúvať Bohu, a tak si zachováva zdravú psychiku pre zdravý chod tela. Pozrime si obrázky päť – cípej hviezdy pre slovo prosím, spoznávať Božiu pravdu, sú to tri lekcie učenia od pása dole v troch čakrách, pokojne môžeme povedať, že je to plavba Noema, a v šesť – cípej hviezde poznáme chod Božej dokonalosti v štyroch lekciách. Podrobný popis, tak ako učenie rástlo je opísané, prejdi na MENU, Hviezda, Šlabikár v človeku zo dňa: 30.06.2016, Krásna Helena 2 zo dňa: 19.12.2016, Pravidlá proroka: ,,Kameň mudrcov“ z knihy poznania zo dňa: 28.10.2018, Maľovanka zo dňa: 30.11.2018, Manuál života 3 zo dňa 08.10.2020, a tak od konca októbra 2020 až do marca 2021 je trikrát opakovanie učiva, tak ako učivo rástlo, pre spúšťanie zdravých systémov v človeku pre koordinovaný pohyb.

Uvedomením si, že človek sa sýti živou mannou, podľa vety: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého“, tak následne v sebe prebúdza novú energiu systémov pre pokrok svoj a pre pokrok Božích prebudených detí. V rozprávkach naši predkovia opísali ľadovú kráľovnú, pre spoznávanie pravdy, a slovo ,,Prosím“, kde sa prebúdza pravda, pravda je receptúrou pre zdravý koordinovaný pohyb tela spúšťanie – rozmrazovanie funkčných systémov tela, to je práca s päť – cípou hviezdou. V rozprávkach naši predkovia písali o drakoch, a to je slovo ,,Ďakujem“, zachytáva to všetko šesť – cípa hviezda.

vzduchoheňvodazem
živel vzduchživel oheňživel vodaživel zem
myseľslovoskutokodbornosť
zimajarletojeseň
sýpkasiaťpestovaťžať, zberať úrodu
severvýchodjuhzápad
nocránodeňvečer
nádejvieraláskaživot
VianoceVeľká nocTuríceNanebovzatie
SpasiteľJežišKristusMesiáš
myrhakadidlozlatomed
BaltazárGašpárMelichárdDobroslav
JánMarekMatúšLukáš
meditáciakomunikáciarealizáciaodovzdávanie skúsenosti
telepatiaručná výrobastrojová výrobaautomatická výroba
Tabuľky pre štvor – cipu hviezdu nemenný systém.

čuchsluchzrakhmatchuť
pľúca, hrubé črevoobličky, močový mechúrpečeň, žlčníksrdce, tenké črevožalúdok, pankreas, slezina
pikantnáslanákysláhorkásladká
afrodiziakumhudbatanecučiteľrutina života
kovvodadrevo – stromoheňzem
LótAbram – AbrahámMojžiš pri dvoreSaraj – SaraNoe
hadkorytnačkatigerdrakfénix
Slovo prosím pre plodnosť života pre päť – cípu hviezdu – prebúdzajúca sa sila človeka

čuchsluchchuťzrakumhmat
pľúca, hrubé črevoobličky, močový mechúržalúdok, pankreas, slezinapečeň, žlčníkrozum, plodnosťsrdce, tenké črevo
kovvodazemstromsvetlooheň
Slovo ďakujem, za plodnosť života pre šesť – cípu hviezdu – prebudená a udržiavaná sila človeka.

Pohľadom na obrázky, aj keď sa len zoznamujete s učivom: ,,Manuál života“, každý zdravý človek vie, že je to tak, hovorí o tom príroda, remeslo, krížová cesta, o ktorú som sa oprela, keď som spoznala štrnásť bodov inteligencie človeka. Zoznámte sa, s ktorým orgánom a zmyslom pracuje: myseľ, slovo, skutok, odbornosť, ktoré systémy spúšťaš sebe a blížnym? – sú len dva programy rastu a rozpadu. Zdravý človek má zdravý pancier, ako planéta Zem: rovnobežky a poludníky, drží posvätný oheň – slovo vo svojich dlaniach – v imaginárnych ranách Ježiša Krista pre tvorivosť, na nohách v imaginárnych ranách Ježiša Krista pre pevnú statiku tela, a pre čistotu tela je imaginárna rana Ježiša Krista pre prirodzený hlboký nádych a výdych. Večné živé svetlo je poznaním človeka, ktoré pod veľkým tlakom ponúka novú Diamantovú dobu, zachráni ťa len zdravý rozum, kde sa naberá manna života, cez vetu: ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého“, lebo veta: ,,a slovo sa skutkom stalo“, spustí systém tvorby alebo rozpadu, podľa priania majiteľa slova. Preto si chráňme pozitívnu myseľ, negatívne požehnajte, to sú rozprávky našich predkov o ďurovi truľovi, aby ste v sebe a v blížnych našli majstra pokroku svetla, ktorý podáva Božiu mannu – charizmatickú chvíľu – objatie Božie – dvíhanie všetkých chĺpov na tele.

Každý v prítomnej chvíli stojí na večnom súde, v ktorom rade stojíš práve TERAZ?

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove: 21.10.2021

Vytlačiť Vytlačiť