Biblia v nás

Biblia a každé náboženstvo je recept na nesmrteľnosť.

Recept už funguje za sto dní, čo je to tvojich vyvolených 144 000 minút.

Prepusť svojho Barabáša – čo majú robiť iní. Zbavíš sa kalicha horkosti- cudzích problémov.

Zober svoj kríž, Ježiša Krista nášho Mesiáša a vykupiteľa a poď sa ukrižovať s láskou sám.

Ako?

Svoje drevo kríža berieš do svojich rúk. Už po sto dňoch, to je presne stoštyridsaťštyri tisíc tvojich vyvolených minút. Vyjdi zo svojej tmy. Začni riešiť svoj problém. Aby si vyšiel zo svojej tmy, hľadaj a nachádzaj riešenie. Nájdeš svetlo svojho života. Riešenie sa mení na slovo profesia, remeslo. Keď sa s láskou a trpezlivosťou pustíš riešiť svoj problém a budeš vykonávať svoje remeslo – prácu, každý deň zhodnotíš ako sa to dá aj inak urobiť. Po tisíc dvesto minútach svetla a tisícdvesto minútach tmy- čo je to desať dní pozerania do svetla, zacítiš vôňu remesla- strácaš kalich horkosti, začiatok tvojho kríža.
Po sto dňoch máš prerazené rany Ježiša Krista. Cítiš chuť svojho remesla, svojich rúk- tvoju druhú časť dreva kríža. Tvoje ruky sa automatický vypínajú, aby uchytili to čo treba. Noha rýchlo štartuje, aby doniesla to čo treba, bok sa vlni radosťou, ktorú preráža naša kráľovská koruna- znalosti daného remesla.

Zostávajú na tebe trvalé jazvy Ježiša Krista.

Oči- zdravá sietnica oka pozná dobre vykonanú prácu. Uši- počujú hudbu s láskou vykonávanej tvojej práce. Vlniaci sa bok- pri zručnosti vykonávanej tvojej práce. Tvár človeka svieti pri každom novom pohybe, pri každom jednom úkone, ak práca na sebe nadväzuje.

Človek má jasnú kráľovskú tŕňovú korunu na svojej hlave.

Človek je magnetická bytosť, preto pláva na magnetických vlnách.

Myseľ je cieľ našich magnetických vĺn. Bohatstvo osobnosti hľadaj v skratke- BOH.

Ak je naša bunka správne vyživovaná- má jasný cieľ, program napredovania.

Buď len zlatá rybka, aby si to vyriešil ako Mária Magdaléna.

Práca je potrava pre dušu- priechodnosť energie medzi telom a dušou. Pri činnosti zmeníš genetický kód. Potrebuješ vedieť, kde sa nachádzaš vo víre života. Všetko sa začína, ako keď zrno vyberieme zo sýpky- začiatok činnosti remesla. Pocit ťa prezradí o funkčnosti tvojej mliečnej energie- si v obraze, vieš čo treba. Čo robíš, tým vyživuješ svoje fyzické telo. Prítomnosť ťa stále bude prezrádza a zrádza. Stála previerka tvojej sýpky- tvojho hrobu, kde sa všetko posúva na súdny deň: „Keď to potrebuješ v prítomnosti do svojich vlastných rúk.“Vezmeš do rúk svoj osud, svoju vieru- pravý recept, nádej- obnovovanie buniek?

Naše “Áno“- bunka sa obnovuje. Riešime svoj problém- poznáme remeslo, svetlo svojho života. Spoznávame večný kruh. Riadenie bunky, je znázornené v šesťcipej hviezdy a jej jadre.
Naše “Nie“- bunka zomiera, neobnovuje sa, nehľadal si svetlo svojho života- remeslo svojich rúk. Tak pomaly strácaš lásku svojho života. Volíš sám sebe smrť. Nezvládol si riadenie jadra bunky. Magnetická bunka naráža na ďalšiu bunku, až zničí telo a ono zomiera.

Každý príbeh v biblii je liekom pre naše fyzické telo. Nie sú tam žiadne fatamorgány, ani bytosti z iného sveta. Sú to len barličky, ako zvládnuť svoju vlastnú nesmrteľnosť.

Verím, že keď mi sa podarilo dosiahnuť aury Ježiša Krista, teraz budú aury rásť ako huby po daždi, aby sme to na svoje vlastné oči videli a uši počuli. Nestačí mať bielu auru s glóriou na hlave. Potrebujeme ísť ďalej, aby sme dosiahli striebornú auru, zlatú…. spoznali magnetické vlny, dosiahli čistotu funkčnosti nášho tela.

Vytlačiť Vytlačiť