Udržuj v sebe oheň života: „Draka.“

Téma dňa… vždy to isté v televízii, v rádiu, i keď otvoríte počítač. Pozrime sa na problematiku bližšie, obrázok covidu vyzerá ako choré kĺky čreva. Problematika s trávením, vylučovaním.

Všetko je o psychike, čokoľvek zvládneme na psychickej úrovni – podporujeme ducha človeka – psychiku. Fyzika sa nám odvďačí vitalitou. Preto používajme vždy detskú zvedavosť, upokojme svojho ducha mysle, aby fyzika mohla obnovovať bunky. Posilňujete klky čreva, zdravo sa vyprázdňujete.

Začnite pracovať so strachom, zlosťou, dôveruj, ale preveruj, vždy budú klamári života, ktorým sa darí klamať svojich blížnych. Je to ich poslanie, aby sme sa prebudili a vážili si sami seba. Vo všetkom hľadaj Boha, nájdeš nápad – oheň života.

Dávaj pozor na tých, čo ťa kritizujú, hovoria zlé veci, povedzme rovno hovoria že sme hovno, ale my potrebujeme statiku, dych života, požehnajme ich krížom. Horizontálne pre pochopenie hĺbky situácie, vertikálne, aby tréning prebiehal hladko a podávali sme charizmatické výkony.

Nič neponižuj stratíš draka – silu – oheň života. Nič nevyvyšuj spáli ťa drak – prídeš o silu – oheň života. Zlatá stredná cesta. Pros a Ďakuj. Zvládaj emócie života, aby si čo najčastejšie zažíval charizmatickú chvíľu života – dvíhanie chlpov na tele, známku dotýkania sa hodnotnej sily, ktorú nikde nekúpiš, ale si ju potrebuješ vytvoriť sám .

Buďme životne pozitívni, pracujme s ohňom života, kým dýchaš, krv sa má kde okysličovať, perieš špinavý priestor svojej vnútornej nespokojnosti. Jedna veta z biblie, ktorú som často čítala: Zmeraj chrám, nádvorie nemeraj.“ Nie čo hovoria iní, ale čo ti hovorí srdce, ktoré používaš sito mysle, sito slov a sito skutkov, aby odbornosť charizmatického skutku nás dennodenne naplňovala.

Pamätajme, žijeme s informácií, ktoré tvoria celok – remeslo v obore. Dávajme pozor na informácie vytrhnuté z celku, aby s nami, nás, teba, jeho nikto falošne nemanipuloval a skrýval sa za svoju nadriadenosť. Nikto nie je viac, ani menej, používaj zvedavosť, používaš zbraň múdrosti, ktorú nikto neporazí. Pravda sa chváli sama, pravda je prítomnosť Boha v prítomnej chvíli. Ži a hľadaj radosť života, hľadáš poriadok, nájdeš Boha. Slovo Boh pre mňa znamená: „Bohatstvo osobnosti hľadaj.“

Psychika s fyzikou sú ako lanovka točia číslo 14, over si to v praxi. Na spodok, na samé dno napíš číslo štrnásť, označ psychiku a ideš poschodia hore píšeš do od 1 – 13, 14 je fyzika a začneš písať čísla dole späť, od jedna po 13, až prídeš k psychike. Kolotoč života pevnej psychiky a fyziky, pevného zdravia človeka, zdravých klkov v tele, zdravého človeka. Pri číslach si opakuj:

14. Som majiteľom a obhajcom mojej zdravej psychiky

 1. Som supermanom na psychickej úrovni
 2. zvoní
 3. bežím do školskej lavice
 4. chcem sa vzdelávať
 5. príde pán učiteľ
 6. rozpráva
 7. rozpráva to isté
 8. chcem sa to naučiť, je to moje rozhodnutie, alebo rešpektujem jeho názor, je to jeho sito mysle, slov skutkov, odbornosti jeho inteligencie
 9. chcem sa vzdelávať v inteligencii
 10. som vytrvalý, aby som získal inteligenciu
 11. zvládol som nové pokrokové učivo inteligencie
 12. viem, ďakujem za charizmatickú chvíľu života
 13. môžem kraľovať v danom obore mysľou, slov, skutkov a odbornosti pre žitie charizmatickej chvíle
 14. Mám zdravú Fyziku, som majiteľom a obhajcom zdravej fyziky
 1. Som supermanom na fyzickej úrovni
 2. priložím ruky k dielu
 3. viem, že všetko má svoj čas
 4. aby moja práca mala žiarivú silu
 5. páčila sa blížnym
 6. opakujem si slová krokov všetkými zmyslami
 7. opakujem si ich dookola
 8. je to moja zákazka života pre vytvorenie dobra
 9. je to moja inteligencia v prítomnej chvíli
 10. je to moja vytrvalosť v prítomnej chvíli
 11. je to moje zvládnuté učivo v prítomnej chvíli
 12. je to moja charizmatická chvíľa života
 13. ja kraľujem mysľou, slovom, skutkom a odbornosti v prítomnej chvíli
 14. pre moju zdravú psychiku, som majiteľom zdravej psychiky.

Život plynie a všetko časom sa stáva rituálom života. Vidieť a počuť, kto, čo vonia učí sa, vidieť a počuť kto, čo hmatateľné chutná, rozpoznávaj charizmatické chvíle človeka, sú to pevné klky tela, dvíha sa ti každý chlp na tvojom tele.

Každý sám je majiteľom zdravej psychiky a fyziky. Stíš sa, lanovka je dych človeka, každým nádychom a výdychom prebehneš všetky poschodia. Sám kontroluješ a robíš rekonštrukciu každého poschodia hore aj dole.

Moja minulosť:

Moja prítomnosť:

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove 09.01.2021

Vytlačiť Vytlačiť