Tajomstvo dvojramenného kríža

Symbol dvojramenného kríža na vlajke Slovenska nájdeme v šesť – cípej hviezde. Poďme, čítajme spolu, koľko toho spoločne nájdeme, odhaľujme tajomstvo symbolu podľa šesť – cípej hviezdy. Najprv si urobíme, alebo vyhľadáme tabuľky a mapy, aby všetko do seba zapadalo, žijeme sedem dní v týždni pre slobodu života:

 1. kov, čuch, pľúca, hrubé črevo, Lót, Perún, ruka, syn
 2. voda, sluch, obličky, močový mechúr, Abrahám, Rod, malíček, matka
 3. zem, chuť, žalúdok, pankreas, slezina, Noe, Svárog, prstenník, dedko
 4. strom, zrak, pečeň, žlčník, Mojžiš, Mokoš, prostredník, babka
 5. svetlo, ovládač zmyslov, rozum, um, Eliáš, Weles, ukazovák, otec
 6. hmat, srdce, tenké črevo, Sára, Lada, palec, dcéra
 7. jadro, zdroj, orgány tela, proroci, Slovanskí bohovia, dlaň, rodina

Tajomstvo: v šesť – cípej hviezde vidíme troje presýpacie hodiny, ktoré nás napomínajú k udalostiam spojených s rímskym číslom XXXIII – zomrelého Ježiša Krista, 33 rokov po zamatovej revolúcii hodiny času sa vždy presypávajú v rovnakom okamihu, vidíme okamih Golgoty – ukrižovaného Ježiša Krista: ,,minulosť, prítomnosť, budúcnosť“, to pripomínajú tri kopce v symbole vlajky Slovenska.

Poďme čítať podľa tabuliek, staňme sa Ježišom Kristom, meníme vodu na víno – slovo na skutok, alebo ako prijať kvet života, aby sme dosiahli plod života. Príbeh pochopíme na jednej ruke, hovorí horeuvedená tabuľka:

 1. drevo kríža nám znázorňuje čísla 2 a 5. Keď chceš prijať – počuť múdrosť, otvor sa zdravému rozumu, použi um.
 2. horné rameno kríža znázorňuje čísla 4 a 6. Všetko, čo prišlo už práve teraz vidíš, prebieha hmatateľne.
 3. dolné rameno kríža znázorňujú čísla 1 a 3. Použi čuch: voniaš nový živý kvet, alebo nové víno, dovoľ si vnímať arómu kvetu, alebo vína, je to vonkajšia sila energie – daruj si dych života. Sluchom pozoruješ slinu v ústach, duchovne ochutnávaš nový plod, piješ nové víno, je to vnútorná sila energie, daruj si zdravie života, je to premena vody na víno.

Slina je vodivá, preto ju pomaly prehltni a následne pohlaď svoje telo novou vôňou:

 1. prvýkrát si novou vôňou rozohrej hrudník
 2. druhýkrát si novou vôňou rozohrej brucho
 3. tretíkrát si novou vôňou rozohrej, spevni vylučovacie otvory tela
 4. štvrtýkrát si novou vôňou rozohrej rany Ježiša Krista na nohách, aby si sa koordinovane hýbal
 5. piatykrát si novou vôňou rozohrej rany Ježiša Krista na rukách, pre citlivú tvorivosť
 6. šiestykrát si novou vôňou rozohrej hlavu, aby si mohol myslieť
 7. siedmykrát si novou vôňou rozohrej postupne všetky zmysly

Pri načítavaní informácií používaš rany Ježiša Krista, je to päť odborníčok na rozpoznávanie dokonalého afrodiziaka, materiálu pre budúce fyzické činy civilizácie na planéte Zem. Začnime od seba, pre rodinu, pre obec, pre štát, pre kontinent, pre planétu Zem, preto sa tak pohládzaj, ako by si voňal kvet – víno, tak zacítiš živý plod nového vína, ktoré liečia telo, preto pri liečivej meditácii hrudníka, brucha, vylučovacích otvorov, nôh, rúk, hlavy, zmyslov, voňaj novú energiu cez ruky, nohy, pomyslenú ranu v boku – čistota úmyslu, tak následne nájdeš novodobú psychickú informáciu ducha pre nové začiatky sily života.

Pripomínam: skús sa pohladiť, akoby si voňal nový kvet, víno, spúšťaš nové informačné pole svojho tela, slina, ktorá sa ti tvorí v ústach, uzdravuje telo. Vodivosťou slín, opoj svoje telo, popíjaj s každou časťou tela a tak následne zažiješ charizmatický výkon pre nový koordinovaný pohyb tela, piť víno z vlajky, uctiť si Slovenský symbol.

S pozdravom a úctou Anna Matejová www.immanuel.eu

V Bardejove: 04.03.2022

Konzultant: Beáta Vojčíková 07.03.2022

Vytlačiť Vytlačiť