ROK 2010

Rok 2010.

Čislo 2010= 3 je našou výzvou k zodpovednosti nad našim šťastím zdravím a psychickou pohodou.

Číslo tri mi pripomína:

– Štart- plynový pedál, to čo pre nás znamená nie, nájdi v sebe falošné slnko-riešenie,- obnovuješ jadrovú bunku slovkom prosím, – Brzda – konečná, brzdný pedál, to čo pre nás znamená áno, super je to okraj tvojej ruže-bunky, nespaľ okraj svojej bunky. Preto máme slovko ďakujem. – Volant riadiaci panel. To čo kritizuješ tvoje ja je Judášom visíš na strome. To čo chceš riešiť je to tvoja žatva- napredovanie. Nový cieľ.

Preto dávam Vám na známosť vianočné slová:

BE TLE HEM

Lámať slová, aby sme ich spoznali:
BE- Baran, tvrdosť tvojho Ja: 1. Genetická
2. Vieravyznania

TLE- oheň nádeje v tebe, pán ťa volá
HEM- tvoja krv, krvná zrazenina sa ozýva

JE RUZA LEM
JE – Je všetko, potrebuješ poznať normu, všetko je riadené mysľou, nič nie je viac v krvi ani menej. Je toľko ako tvoje Ja prizná.
RUZA- Rozkvitnutý kvet, zdravá mocná voňavá ruža.
LEM- Dôležitý je okraj ruže, všetko čo bolo je okraj. Vyzliekanie bunky. Staneš sa dobrým dobrovoľným vojakom tretej svetovej vojny, aby si správne vyzliekal svoje bunky? Umožniš obnovu Jadra Bunky.

N A ZARET
To slovo čítaj od zadu: TERAZ je tu pre teba tvoj jeruzalem, tvoja maštaľ, tvoj neporiadok v tebe. Stál si sa domácim zvieraťom, si vezňom náviku, tradície…
Od A po stred abecety N, čiže zasiahnuť jadro bunky.

Preto vyhlasujem tretiu svetovú vojnu , konečne zničiťchemickú vojnu- likvidovanie ľudských tiel a vyhraťslobodnou vôľou používať myseľ- jadrovu energiu- nesmrteľnosť.

Chemická vojna= naša pýcha, čo všetko sme dosiahli: A: genetika
B: cirkev
C: povolaníe

Narušenie imunitného systému, bunka sa nevyzliekame- neobnovuje. Na duchovnej úrovni nosíme tie isté šaty- opakujeme stále čo bolo.

D: naša skromnosť, ľútosť, ktorá našou nevedomosťou vytvára v človeku plesne alebo kvasinky.

JADROVÁ vojna:
1. za áno ďakuješ, aby si vyzliekal svoju bunku, tvoj okraj bunky je ako plná rozkvitnutá ruža.
2. za nie prosíš, aby tvoj nový púčik ruže sa rozvil do znamenitej krásy. Každé nie je klopanie boha na dvere. Otvoríš mu. Stíšiš sa, aby ruža ti zaspievala: Rozvijej sa púpátko…
3. pozeraj stále čo ty smieš, tak zberáš plody, semená svojho života. Si pozvaný na žatvu. Je to tvoj riadiaci panel, volant života.
4.
Vojnu vyhráva slovo. „Moslimovia“

Slovo sa číta od zadu a láme sa:
A I V OMIL SOM.
Môžem sa míliť, kto mi odovzá bohatstvo zeme? Rozdáva sa niekto chudobným? Máš učiteľa? Hovorí sa, neuč má ryby jesť, ale chytať, tak sa o mňa navždy postaráš.

Vojnu krotí – voľné radikáli v tele slovo „Europania.“
Slovo sa číta od zadu a láme sa: A I NAPORU E.
Čo znamená:
Len cez nápor svojej vlastnej energie. Každý človek je pod veľkým tlakom energie, pretože je to Jadrová energia krotí voľné radikáli v tele.

Chceš sa stať vojakom tretej svetovej vojny? Do boja je pozvaná slobodná vôľa človeka. Len tak začneš staviať svoj nesmrteľný boží chrám- obnovú bunky tvojho fyzického tela. Tvoje telo sa má stať kométou. Tvoje nie je štart kométy. Tvoje áno je cieľ kométy,

Tak budú ľudia nesmrteľný. Splnia si poslanie tu na zemi. Dostanú dar- obal, chrám duše, aby mohli voľne putovať vesmírom rýchlosťou myšlienky.

S pozdravom a úctou Anna

Vytlačiť Vytlačiť