Pozri sa na staré príslovie: znie!

Kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí.

Každý systém je potrava ducha. Všetko potrebujeme stráviť- prijať. Čo je dobré pretrváva, čo je zlé, nefunkčné, to sa časom zanedbáva.

Pri zdravom systéme si od radosti poskočíme – grgneme. A pri práci si vitálne odpočinieme – prdneme.

Užívajme zdravé systémy. Na to máme myseľ pre zdravý rozum, aby sme si rozvíjali inteligenciu, stali sa novodobými vynálezcami pokroku inteligentného súžitia.

Energia je raz bohom daná, ako dokonalý internet. Všetkých ľudí sveta rešpektuj, je to tvoj osobný materiál pokroku, pre otvorenie nového pokrokového programu, pre napredovanie ľudstva.

Keď som bola dieťa, moja myseľ bola upätá na jedinú otázku. Ako sa mám pýtať, aby som zahnala ľudskú prázdnotu času?- ( ponižovanie, povyšovanie.) Dnes som v dôchodkovom veku, plnosť času si vysvetľujem po svojom. Zoradila som si štrnásť autosugescií, z ktorých výstižne zahŕňa celý systém človeka, pre udržanie zdravia, šťastia, psychickej pohody.

Preto každý ľudský nezmar, nazveme ho systémom Ďura Truľa požehnaj, láskavo sa ho v mysli dotýkaj, ako sa dotýka láskavo slnko našej živej prírody. Každý človek v očiach blížnych hrá úlohu Ďura truľa. Je to tvoj osobný materiál, pre tvoju osobnú modernizáciu.

Staňme sa inteligentnými ľuďmi planéty zem. Inteligentný človek je božím dieťaťom.

Kto hrá tvrdú úlohu, aby blížnych strašil – ničí človeku vedomé obličky, močový mechúr, za živa si zahrabáva kosť, ako psík svojim brechotom, zahrabe dobrú kosť na zlé časy. To si človek plánuje budúcnosť, na zničenie statiky.

Používajme múdro svoju dušu – dokonalý internet, vydá nám, našim generáciám tajomstvá, o ktorých vytrvalo premýšľame. Premýšľaním riešime svoj prípad, ako dobrú kriminálku kriminalista, až sa dopátra pravdy.

Pravda je len jedna, s obsahom kolobehu života. Ukáže sa, ako si myslel, rozprával, trénoval, takým si majstrom svojho života. Je čas poukázať na Ďura truľa – kritiku, ktorá nám berie zdravie, koleso šťastia, pripravuje človeka o rozum, zanedbávaním inteligencie.

V dnešných časoch sa potrebuje každý sám za seba postaviť na nohy, rozvíjať svoju inteligenciu, používať dušu – dokonalý internet pre pokrok, vitalitu svojej inteligencie.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove 09.10.2020

Vytlačiť Vytlačiť