Použitie emócií v praxi

Materiál emócia nie: mikroskop, osivo, nový začiatok, alfa, štart, peklo, pomnoženie buniek, vlk, Ján Krstiteľ … .

Materiál emócia áno: ďalekohľad, žatva, koniec cesty, omega, cieľ cesty, nebo, automatická výživa buniek, ovca, Ježiš … .

Keď prichádza emócia nie, ohlasuje nový príchod Ján Krstiteľ. Volá nás, aby sme prekročili štartovaciu dráhu. Potrebujeme k tomu ovládať svoje hovoriace ústa. Emócie nie, ako keď sa vlk zahryzne do svojej koristi /tvoj problém/. Tak ako pod mikroskopom vidíme a počujeme alfu, je to prekonanie pekla, aby sme videli a počuli pučať osivo – obnovu bunky použitím našej tichosti. Prejaví sa činnosť duše, tlak a svetlo na naše fyzické telo, práca so psychikou.

Opakovaním prekonávame cestu výživy čistíme svoje energetické dráhy v našom tele, aby orgány dostali včas správnu informáciu. Na to sa potrebujeme pevne zahryznúť do problému – označujeme a krotíme voľný radikál. Blok v našom tele odstraňujeme cez naše myšlienky, aby sme utíšili telo – otvorili energetický kanál pre prepojenie duše. Tak duša počuje a vidí čo má doručiť na pomoc telu, pre napredovanie človeka.

Až človek je pripravený a cíti zodpovednosť, vidí a počuje omegu – emóciu áno. Je to cieľ cesty nášho napredovania, kde veda, technika, pokrok, rozvoj, vývoj majú zelenú. Tu sa prejaví boží plán a veta: „Miluj svojho blížneho ako seba samého.“
Ďalekohľad – čas, ti ukáže koniec cesty a ty vidíš a počuješ svoju myseľ nahlas rozprávať – svoj zdravotný stav, svoju psychiku. Je to žatva – automatická výživa našich buniek. Si ako ovca, ktorá pasie byliny – nové informácie napredovania, aby za tebou zostával Ježiš – dobré, poučné slovo.— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť