Oslávme svetový mier v jednej jedinej bunke

Oslávme svetový mier v jednej jedinej bunke 15.08.2018

Priať si svetový mier, to sú slová, ktoré treba naplniť skutkom. Na svetovom mieri v jednej jedinej bunke pracujem od roku 2005, keď zomrel Ján Pavol II. Ale poďme pozrieť vybratý dátum oslavy svetového mieru.

15.08. sme v rodisku oslavovali Nanebovzatie Panne Márii. Na danom mieste stojí kaplnka, ktorá nesie príbeh. Neviem, v ktorom roku to bolo, ale na danom mieste sa objavoval obraz, sedembolestnej Panne Márii. Stále ho odniesli do najbližšieho kostola, ale obraz sa do rána vrátil. Keď sa obraz vrátil tretíkrát, miestni obyvatelia mu urobili prístrešok.

Na to sa miestni obyvatelia rozhodli, na tomto mieste vystaviť kaplnku, ktorá bola poškodená v druhej svetovej vojne a obraz sedembolestnej panne Márii obhorel. Po obnove kaplnky je na oltári obraz Nanebovzatej Panny Márie.

Keďže mariánske piesne sú tak nádherne, pre mňa osobne Panna Mária znamená skutok a Nebeský otec pre mňa znamená slovo, ktorým sa osoba riadi a formuje ho.

Aj Ja som amatérsky namaľovala dvadsať základných obrazov. Zdravý pohyb v jednej jedinej bunke. Kto chce osláviť svetový mier v jednej jedinej bunke, potrebuje sa s tým zoznámiť, aby všetko vyzrelo časom. Je to učivo. Ako som sa k tomu dostala? V roku 1989 na popolcovú stredu sa mi prisnil sen, kde má babka oboznámila, že ešte tohto roku zomriem. Keďže sny sa mi plnili a mojím jediným prianím bolo, keď už mám zomrieť, na druhej strane, stretnúť sa z Ježišom.

Tak som si otvorila novú cestu, ktorá má jasné pravidlá. Aby sme pravidlá pochopili, na to som namaľovala dvadsať obrazov, ako dvadsať prstov, dvadsať mliečnych zubov, aby sme sa zahryzli do každého diela emócií NIE a dospeli na zrelé bytosti, ktoré zdobia zdravý chrup tridsaťdva zubov plus vlastný smer života každej bytosti. Dosiahli emóciu ÁNO. Na starosti každá bytosť má svoje nespočetné množstvo buniek. Ja rozprávam o poriadku jednej jedinej bunky. Obrazy visia v prenajatej kancelárii, tvoria pre mňa galériu novoveku.

Koľkí z mojich blížnych sú pripravení osláviť jednu jedinú bunku v sebe a prijať v sebe svetový mier, aby vniesli poriadok pre všetky bunky v tele. Tak vznikne proces transformácie energie z duše do tela. Duša je dar boží, pre naše telo – chrám boží.

Dvadsať obrazov, barličky života nájdete aj na www.immanuel.eu v kolónke stretnutia.

V Bardejove 01.08.2018

S pozdravom a úctou Anna Matejová— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť