Milí priatelia

Milý priatelia misie.

SLOVENSKA KATOLICKA MISIA
> MISSION CATHOLIQUE SLOVAQUE
> SLOVAK CATHOLIC MISSION
> bruxelles * luxembourg * strasbourg

Je prekážka vek? Jazyk?

Ja osobne v osemnástke odložila rodný list. Poďakovala za zodpovednosť života. V štyridsiatke som povedala: „ Ja ťažké byť zodpovedný, stačí mi krásnych sedemnásť.
Všetko je pred tebou a je to všetko krásne.“

Tento rok som prekročila číslo päťdesiat. Sú to len skúsenosti a veľký rešpekt pred všetkým. Posúva má to na vekovú hranicu: „šestnástky“- poznávať nepoznané.

Požadujete vek do tridsať. Pre mňa to bolo najkrutejšie obdobie. Zdravotné problémy vredy dvanástnika, ktoré sa prejavovali netradične na Jána a vredy na krčku maternice mi dali príučku na ďalšie roky.

Môj zdravotný stav má nútil dennodenne premýšľať o smrti a ako žiť po smrti. Mojim jediným prianím bola sa stretnúť s Ježišom.

Keď mi bolo veľmi zle, stále som povedala: „ešte nemôžem zomrieť, lebo nemám kúpené pekné šaty do rakvy.“

V roku 1990 som sa stretla s kňazom, ktorý pre diagnózu nemohol slúžiť sväté omše. Veľmi mi pomohol, keď ma informoval aj o iných veciach, ktoré som do vtedy počula len veľmi kriticky.

Naštartoval má, aby som mohla splniť svoj sen. Mať pekné šaty v dvoch truhlách.
Jedná truhla sa volá: „ĎAKUJEM- miluj blížneho svojho ako seba samého.“
Druhá sa volá: „PROSÍM- v pote tváre budeš jedávať svoj každodenný chlieb.“

Viem, že každý má svoj pocit, ktorý potrebuje držať vo svojich rukách- volant riadených síl, prosím a ďakujem.

Už sa nikým neporovnávať, kto, čo, kde, prečo a ako. Si hučiacim majákom na svojej ceste života. Sám sebe ohlasuješ nepríjemnosť , akú… . Sme účastníci kina D-3. všetko je súčasť jedinca.

Slovkom ďakujem, zatváram jadro jadrovej energie. Slovkom prosím, otváram jadro energie. Stáva sa z človeka anjel, ktorý odvaľuje, spracúvala svoj náhrobný kameň zo svojho hrobu- staviteľský kameň.

Pocit nie- použitie plynového pedálu.

Človek city ako ho diagnóza zožiera- papajú ho proteíny. Uč sa poznávať tíšenie. Emócie nie a chcieť riešiť danú problematiku, otvára sa jadro jadrovej energie a proteíny spracuje naše telo na minerálny, látky tak dôležité pre pokojný zdravý chod človeka.
Voláme to: „OBNOVENIE BUNKY.“

Pocit áno- používanie brzdného pedálu.

Všetko čo sme prežili, jedno či sa nám to páčilo, alebo nie, minulosť je oheň jadra, jadrovej energie, kde používame slovo: „ĎAKUJEM.“ To slovo sa stáva izolant pre naše elektromagnetické vlny. Keď diania, alebo niekoho vyvyšuješ, prehrievaš svoj orgán sval, robíš peklo pre svoje telo. Voláme to starnutie, staroba. Je to hrací sval tlakom hrajúcej našej nanovo prežívanej emócie.

Naša zem nám dáva možnosť obliekať si šaty rozličných farieb našej prírody. Každý má duchovné dve truhlice. Čo má v nich a ako ich napĺňa, ako sa im venuje to všetko čas živý
a odhaľuje jednotlivca sám.

Sami vidíte na mojich vlastných príkladoch, že minulosť a vek nesmie zohrávať v našej mysli extrémne nie, ani áno. Máme vidieť len odborníka danej profesie.

Vytlačiť Vytlačiť