Človek svoje zdravie hľadá v bylinách

Každý z nás pozná podlomené zdravie. Obzerá sa za bylinou, liekom, ktorý ho potiahne z biedy von.
Každá bylina má semeno kvet a plod. Človek používa semeno, keď sa mu niečo nepáči. Porozumie niečomu, používa kvet. Overí to realizáciou, vynosí plod života. Skúsenosti, človeka posúvajú do nových dimenzií. Voláme to možnosti – vidíme peľ života: „Rozum, ruky, kde stáli nohy človeka.“ Každá zrelosť dá človeku kvalitné semeno – zdravú pečeň.
Dávni kočovní predkovia, sa osídlili tam, kde po zabití najlepších kusov zvierat, skontrolovali pečeň. Zdravá pečeň im napomínala vhodné geopatogénne zóny.
Poďme pochopiť hĺbku tohto príbehu. Už som naznačila, že semeno života, je všetko čo sa ti nepáči. Moja vízia ponúka obraz „Nepoškvrnené počatie panny Márie“, otrokov kľačiac na zemi, ktorí museli dať úctu pánskemu sprievodu, klaňali sa počutému hlasu, keď zvonili zvony.
Z toho vyplýva, že všetko čo sa nám nepáči, potrebujeme zatlačiť do zeme. Je to toxická energia, rozkladá človeka.
Príklad:
Už vás niekto podviedol, sklamal, hrubo porušuje ľudské práva …? Tvorí to priepasť, cez ktorú vám uteká vaša sila. Preto, na každý takýto chrbát, postavte sa ako na most, kde sa časom nájde nová metóda realizácie. Každé nie, je hybná sila, váš kôň, ktorého osedláte, aby vás niesol ďalej. Takto si upevníte svoje zdravie, nájdete kvet života. Overíte to v praxi, dá vám to ovocie života. Až keď to vychytá všetky muchy, začneme to volať rozkvet – rutina života. V myšlienke stúpajte po všetkom, čo sa vám nepáči, ako by sme miesili kapustu, víno pokiaľ nevydá zrelú chuť. Hovoríme tomu kvasenie – napaľujete program do mozgu.
Naučí sa človek používať mozog? Spočítajte si to na jednej ruke!
1. Stíšením kvasí – napaľuje program. Zvládol si malíček.
2. Rozhovorom vypáli poriadnu pálenku – chuť žiť. Zvládol si prstenník.
3. Činnosťou vymastí všetky kĺby – v poriadku sú kĺby, za človekom je poriadna práca na všetkých troch úrovniach. Zvládol si prostredník.
4. Za nový projekt prosíme, ukladáme semená – programy do mozgu, aby obehli vegetáciu a vrátili sa zrelé do sýpky. Spokojnosť človeka je automatické zdravie, šťastie a psychická pohoda. Zvládol si ukazovák.
5. Tak tvoje telo bude fungovať ako tisíc týždňová driečna dievčina. Zvládol si palec.

Každý je strojcom svojho života.

S pozdravom a úctou Anna Matejová

V Bardejove 22.1.2017— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť