Človek je samovykupiteľ a spoluvykupiteľ svojich blížnych

Človeka stvorila dokonalá bytosť na svoj obraz ako najjemnejšiu elektroniku. Všetko, čo sa povedalo je skrytá pravda. Každý človek pre človeka znamená: Kríž, satelit, vysielač, vianočný stromček, meč … . Dnes si povieme o vianočnom stromčeku a stále to bude ako kríž, ktorý sa skladá z výšky – kvality, šírky – citu a koruny s mečom, ako si prechádzal znameniami okolo slnka, ktorý nazývame zverokruh. Znamená to mať vysielač – funkčná telepatia. Znamená to mať satelit, kde surfujeme v čase minulom, prítomnom aj budúcom. To všetko nám ponúka dokonalý internet menom duša.
Poďme si predstaviť skrytosť vianočného stromčeka. Každý človek, ktorý žil v čase minulom, prítomnom aj budúcom, je pre nás vianočný stromček. Je pre nás stály čas teraz. Na ňom visia gule, to čo sa nám nepáči. Na ňom visia sladkosti, to čo sa nám páči. Vianočné gule pre každú chvíľu znamenajú, že súrne potrebujeme duchovný kyslík, certifikovanú receptúru na náš problém. Certifikovaná receptúra v každých rukách sa prevedie celkom inač – originálne. To, čo rozpráva korunka bojového meča, okolo slnka, akou vytrvalosťou sme si prešli všetky znamenia. Dnes budeme hovoriť o znameniach a o krvi:
1. Kozorožec – bunka vylúčila nepotrebné splodiny
2. Vodnár – nepotrebné splodiny pozerajú, kde majú svoj kanál dutú žilu
3. Ryby – nepotrebné splodiny vchádzajú do triedičky dutej žily
4. Býk – nečistá krv hľadá čistotu, informáciu pokroku v dutej žile
5. Baran – neokysličená krv hľadá, nachádza informáciu pokroku v dutej žile
6. Blíženci – stotožnená informácia leje krv cestou spásy: Do srdca až do pľúc
7. Rak – krv v pľúcach zvládla obchod, preukázala informácie, dostala, nakúpila kyslík
8. Lev – vyrazila krv s kyslíkom a informáciami ako lev cez aortu v plnej sile
9. Panna – čistá krv strieka v tepne s informáciami a kyslíkom pre bunku
10. Váhy – krv sa lúči s diaľnicou – tepnou a vchádza do vlásočníc tepien
11. Škorpión – zneškodnenie starých, nepotrebných vecí a príchod nového do bunky, a nových pokrokových istôt v prítomnej chvíli
12. Hadonos – prijatá pozvánka kvality života – bunka dostala to, čo v prítomnej chvíli potrebovala
13. Strelec – očkom mihneš a počuješ informáciu a vidíš tanec obnovy buniek. Našla si sladkosti svojou vytrvalosťou. Teraz ďakuj za cestu, ktorú si prešla, a našla si sladkosť života.
Strelec je jesenné znamenie, čo všetko uloží do spánku, ktorý voláme automatika. Pokorným slovom ďakujem, každý si svoju energiu zobúdza a dávkuje sám. Môže vyprosiť prebúdzanie energie aj pre druhých. Tu sa všetko začína aj končí. Preto za dobré ďakujme, aby nám nevyhorelo jadro bunky. Jadro bunky sú naše sladkosti na vianočnom stromčeku.
Tak budeme rásť a silnieť ako jedľa so svojimi výhonkami, z ktorých sa stávajú konáre a z mladej a vždy zelenej jedličky sa stáva jedľa: Pevnosť presvedčenia v silu a kvalitu života.
S pozdravom a úctou Matejová
V Bardejove 14.06.2016— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť