Ako človek prichádza o zdravie, šťastie, psychickú pohodu

Ako človek prichádza o zdravie, šťastie, psychickú pohodu. 3.11.2016
Človek sa pýta: Prečo? Načo? Za čo?
Poďme sa pozrieť na ľudské penále: „Peklo človeka,“ ktoré delíme na karmické, dedičné, svojim pričinením.
Do vienka sme dostali emócie, ktoré tvoria bohatstvo: „plusové emócie,“ a chudobu: „mínusové emócie.“ Plusové emócie prehrievajú telo, mínusové emócie podchladzujú telo.
Poďme sa pozrieť na čísla. Človek bojuje so svojimi emóciami, ktoré prudko reagujú na naše telo, aby v sebe zachoval večnú mladosť, v podobe pohybu tisíc týždňovej dievčiny.
Človek je jedna časť, z dokonalého božieho diela. Máme sa držať nuly: celku a päť krokov dozadu. Poďme sa pozrieť na čísla, ako šachista, ktorý má premyslené pár ťahov dopredu, začneme nulou,  ideme k duši človeka: 0 000,000 1.“
Tu jasne vidíme, že máme na to tri dni, aby číslo nenaberalo na sile. Jedno či pozitívne, alebo negatívne. Riadime mechanicky emócie nie, aby sme sa dostali k dokonalosti, k emócii áno: automatike: dokonalý systém.
Tri dni je číslo za čiarou, má jednotku šach a každý deň naberá na sile dlhu, alebo prebytku. Telo sa nevyživuje, odpojí sa od duši. Naša duša funguje ako elektrický spotrebič. Čo skritizujeme, do tela sa dostáva nedostatok energie, podchladzuje telo. Čo vyvýšime, prehrejeme telo. Dostaneme mat. Napíšme si to v číslach, nech lepšie vidíme penále, takzvaného hriechu.
1. nultý deň šťastný, ale nešťastný má svoje číslo: „Problém.“ 000,000 1
2. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo: „Neriešime, prehnaná aktivita.“ 00 000,001
3. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo 00 000,01
4. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo 000 000,1
5. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 0 001,000
6. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 0 010,000
7. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 0 100,000
8. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 1 000,000
9. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 10 000,000
10. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 100 000,000
11. deň šťastný, ale nešťastný posúva číslo má hodnotu 1 000 000,000
12. …. až zničí telo mráz alebo slnko diamant: „Hexagram.“

Penále platí každý sám, či prežíva dobro, prehrieva si  emóciami energie, alebo zlo podchladzuje si emóciami energie. Preto máme slová prosím a ďakujem.
V tomto toku energií nepomôžu peniaze, ani sladké prepáč. Pomôže len odpustenie, zresetovanie matematických čísel, aby sme svoje nuly chránili, pred seba zničením, pre večnú mladosť, ktorú máme dosiahnuť transformáciou energie z duše do tela.

Učíme sa ovládať tri ohne:
Voda vrie a vyparuje sa okolo sto stupňov Celzia. To sú naše obličky, močový mechúr, čistička krvi. Udržať obličky v sile, žiada od človeka, aby hľadal možnosti.
Kov sa rozpúšťa okolo tisíc stupňov Celzia. To sú naše pľúca, hrubé črevo. Pomalým dýchaním sa zbavujeme toxických látok. Udržuj pľúca, hrubé črevo, energia žiada: Hľadaj návody.
Energia svetla, slnko má cez šesťtisíc stupňov Celzia, to je naša duša, dokonalý internet. Funguje len vtedy, keď človek je zvedavý ako malé dieťa, tým posilňuje mozog. Funkčný vitálny mozog.
Tieto ohne púšťame cez naše srdce, tenké črevo, len vtedy, keď máme rodičovskú zodpovednosť.
Otvorené ústa od úžasu, ohrievajú zem: žalúdok, pankreas, slezinu, aby sme chytili slinu k činu.
Onemieť od krásy, živili v nás strom, pečeň, žlčník.
Každý je raz nešťastný a potrebuje roztopiť v sebe kameň, zapína dušu, aby zvládol tisícku, a keď zvládne tisícku potrebuje ďakovať, aby neprehrial energiu tela, lebo naruší imunitný systém. Tak v sebe rozžiarí tisíc týždňové dievča: ladný pohyb tela.
S pozdravom a úctou Matejová
V Bardejove 3.11.2016— Anna Matejová

Vytlačiť Vytlačiť