ÚVOD HVIEZDA LISTY   VIDEO DISKUSIA STRETNUTIA  

 

Aký duchovný zmysel má slovo: „Prosím a Ďakujem.“

25 december, 14:05

Slovo „prosím“ oslavuješ na Vianoce. To čo sa ti nepáči je to boj o novú zákazku, ktorá potrebuje priestor. Zvedavým zamyslením pri emócií „nie“ keď pokorne, úprimne prosíš, vytváraš slovu duchovný priestor, aby si rozžiaril svoju duchovnú zákazku, ktorá zasahuje ľudskú psychiku aj fyziku. Stíš sa, pros, získavaš priestor znovuzrodenia, aby si oslávil pravé Vianoce. Oslavuješ slovo, ktoré obsahuje pochopenie. Pochopenie s napredovaním voláme dokonalosť, ktorá obsahuje recept, projekt, návod na použitie. Voláme to, oslava nebeského otca, pod názvom BOH – „bohatstvo osobnosti hľadaj.“ Našiel si pozitívum, našiel si priestor pre svoju realizáciu. V tvojom tele obnovíš bunku, silu rastu. Nachádzaš srdce svojho JA, nabíjačku krvi, prijal si svetlo života.
Slovo „ďakujem oslavujeme na Veľkú noc. To čo sa ti páči, prijal si zákazku, ktorá potrebuje naplniť priestor. Zodpovedným prístupom zvládaš emóciu „áno“ napĺňaš priestor, keď plnou zodpovednosťou pristupuješ k svojim povinnostiam. Tu poznáš svoje úprimne ďakujem, že sa môžeš s činnosťou hrať. Posilňuješ svoju psychiku aj fyziku. Stíš sa, ďakuj, získavaš silu naplnenia, aby si oslávil Veľkú noc. Oslavuješ slovo, ktoré získalo medzi ľuďmi moc. Ukázal i slovo v praxi. Naši predkovia to nazvali ukrižovaný boží syn, ktorého ukrižovali a pochovali, ale tretí deň stal mŕtvych, vystúpil na nebesia. To všetko pre jedinca znamená, že keď si robil s láskou, každé dielo sa dá zdokonaľovať, vylepšovať, vychytiť nedostatky. Na tretí deň, počuť a vidieť tvoju pozitívnu myseľ. Si generál, prichádzajú ti nové nápady, ktoré realizuješ, odstraňuješ nedostatky. Našiel si cieľ cesty. Oslavuješ jednu, jedinú bunku v tele, pochopené jedno remeslo v ktorom sa realizuješ. Je to sila zrelosti. Dôkladne si sa pozrel do jednej jedinej bunky. Odovzdal si poklad duše, jedlo do bunky: „Kyslík, naplnenie života.“
Našiel si sám seba, našiel si pozitívne slovo, použil si dušu, dar nebeského otca. Si kráľom slová, kde ťa korunuje tvoja duša, oslavuješ v sebe pravé Vianoce.
Vieš sa realizovať, našiel si nebeskú matku v sebe, ktorú voláme Panna Mária, čistá odvedená tvoja zákazka. Si kráľovná skutku, kde ťa korunuje tvoj rozum, naplnením skutkom, oslavuješ pravú Veľkú noc.

S pozdravom a úctou Matejová
V Bardejove 25.12.2017

Anna Matejová

,

---

Komentáre sú uzatvorené

---