ÚVOD HVIEZDA LISTY   VIDEO DISKUSIA STRETNUTIA  

 
 

Diskusia immanuel.eu

Pošli odpoveď || Späť na Diskusia immanuel.eu


Laserová šou človeka.

Delete this post Zaslané od Anna Matejová <premena@post.sk> 29/Dec/2018
78.98.98.198

Správa:

O čom je život človeka? Život človeka je o laserovej šou v myšlienke, v slove, o skutku voči sebe aj voči blížnym. Prijať svoj kríž znamená, prijať sám seba, hrať so svojimi blížnymi laserovú šou, pre umelecké poznávacie dielo. Umelecká šou nemá čas, stále žila, žije a bude žiť v čase teraz.
V ktorej časti ti chýba laser? Voči sebe: V myšlienke? V slove? V skutku?
V ktorej časti ti chýba laser voči svojim blížnym? V myšlienke? V slove? V skutku?
Tu nachádzame svoj kríž, kolobeh života. V myšlienke nachádzame zimu, kde laser spí. Pýtaj sa sám seba! Komu spí, alebo horí laser, mne, alebo blížnemu? Uprav svoje riadenie: Pros, alebo ďakuj podľa potreby. Vieš, rozumieš, ďakuj. Nevieš, nerozumieš, nerozumejú pros! Tak sa pohneš ďalej, v slove nachádzaš jar, kde sa všetko začína prebúdzať. V praxi, kde vytváraš skutok všetko rozkvitá, vyzrieva. Nachádzaš leto svojho života. V blížnych, kde si našiel matku - človeka, ktorý ti rozumie - zberáš úrodu. Našiel si vyzretie - jeseň života.
Buď pozorný, s akým človekom máš dočinenia. Spoznať dobro, našiel si Matku s veľkým písmenom. Takýto človek sa ti zapíše navždy v tvojom ľudskom srdci.
Buďme pozorní aj vtedy, keď sa stretávame s ľuďmi bez srdca, ktorí si všetko bez námahy privlastňujú, pomaly s pokorou dýchajme - prebúdzame laser blížneho. Práve tvoríš betlehem, narodenie malého Ježiška.
Pozrime sa na slovo BE- TLE- HEM. „Be“- nefunguje tebe, alebo blížnemu laser. Pros, aby si sa stal hviezdou v prítomnej chvíli, začal pracovať so svojou neokysličenou krvou, aby sa okysličila tvoja vlastná krv- „tle“- „hem.“ Tak vytváraš kométu, ktorá ťa privedie k podstate kľúčového slova, aby si mohol pokrokovo žiť.
Základ človeka je kolobeh života, naši predkovia to nazvali kríž. Kríž a hviezdy tvoria človeku mapu, aby sa vedel v živote zorientovať. K mape sú priložené kľúčové slová, aby už nikto nestaval v sebe babylon - posmrtný kameň človeka - vyvyšovanie. Ani nikoho, ani nič neponižoval - kopeš si svoj vlastný hrob.
Každý človek na planéte zem, sa potrebuje zakoreniť, naučiť sa, čo všetko skrýva päť- cíp. Naučiť sa sám seba si vážiť, aby každý mohol dosiahnuť rutinu života- mať zdravé návyky. Prijať v sebe Dávidovu hviezdu. Slovo Dávid čítaj odpredu i odzadu, rozlož a čítaj: DÁ- DIV- nájdeš v sebe vynálezcu. Päť- cíp má tri rôzne učenia dokonalosti, kde prechádza tvoj laser zručnosti.

Na základoch kríža postavíme šesť- cíp, židovskú hviezdu, overíme dokonalosť v každom človeku. Prečo židovskú? Pozri na skrytosť slová, stať sa ŽI- DOM! Ži poriadne, hľadaj vo všetkom poriadok, ide ti o vlastné fyzické telo, chrám boží o dom pre tvoju dušu. Preto hraj a vyhraj laserovú šou. Naučil si sa zdravého poriadku? Začínaš krútiť koleso šťastia, aby si vytvoril zdravú bunku. Najprv zvládame sedem bodov života, aby sme zvládali chémiu života - vyhrali chemickú vojnu nad sebou samým. Tak zvládaš požehnanie - zdravého revízora v sebe. A môžeme začať používať jadro bunky, vyhrať jadrovú vojnu - prijať blížneho, ktorý chce kráčať v tvojich šľapajach, chce sa vyučiť zdravému remeslu. Majstrom sa stávaš, až môžeš so svojim blížnym denne súperiť. Takéto súperenie voláme pokrokom ľudstva. Získavaš rovnocennosť. Každý človek takto dosiahne zdravú bunku a nasledovne viazanosť so slnečnou sústavou. Stať sa dieťaťom slnečnej sústavy. Tu nám pomôže skryté tajomstvo krížovej cesty.
Staň sa zdravým dieťaťom slnečnej sústavy, koleso šťastia každý točí desaťkrát, aby zvládol a obhájil svoju vlastnú psychiku života.
Obhájiť Betlehemské svetlo, potrebuješ mať za sebou teóriu, aby si mohol úspešne používať svoje vlastné telo.
Skriptá máš na www.immanuel.eu
Učiteľa nájdeš na adrese: PREMENA IMMANUEL, GALÉRIA SLOVA NOVOVEKU, Hurbanova 22, Bardejove, Slovensko.
Čo ponúka učiteľ. Teóriu, manuál života - večne horiaci Mojžišov ker v každej jednej bunke. Spolu sa učíme zobúdzať bunky, obnovovať bunky a zdravé udržiavať, aby telo pre vesmír dokonale fungovalo.
V Bardejove 27.12.2018
S pozdravom a úctou Matejová


Odpovede na tento príspevok

    Momentálne žiadne odpovede


Odpovedz na tento príspevok

Meno:

E-mail (optimálny):

Predmet:


Správa:

Vloženie štylizovaného textu: Bold | Šikmé | Podčiarknuté
Zakázať štylizovaný text

Vložiť smajlíka (Opens a new window)
Zakázať smajlíkov