ÚVOD HVIEZDA LISTY   VIDEO DISKUSIA STRETNUTIA  

Diskusia immanuel.eu

Pošli odpoveď || Späť na Diskusia immanuel.eu

Človek podľahol chémii.

Delete this post Zaslané od Anna Matejová <premena@post.sk> 02/Nov/2016
85.237.234.57

Správa:

Koľko sa narozprávalo o láske? Treba sa nám naučiť, čo je to láska a čo je chémia. Láska je tvrdosť človeka, vypracovať sa profesionálne jedno v akom remesle. Vtedy ľudské telo človeka, tancuje ako tisíc týždňová dievčina.
Láska - chémia je mládežnícka párty, kde sa spoliehame na sympatie a charizmu. Pohľadom do očí, prepojí sa charizma, keď človek s človekom sympatizuje. Tak vznikne príťažlivosť, túžba po sexe. Sex a tvorivosť je ten istý materiál, hovoríme o druhej čakre.
To znamená hľadáš riešenia? Kto hľadá riešenia, hľadá život. Kto hľadá kritiku, vinníka, odsúdi sám seba, nájde diagnózu smrť. Zapnúť svoje kamenné srdce - dušu, ako spotrebič, ináč telo platí za to penále, prestane vyživovať isté bunky. Skrátka čas tela vyhlási bankrot, poznáme to pod slovom -choroba až smrť. Kto hľadá pýchu, že má svoju pravdu, nezáleží na tom, či je dobrý systém, alebo zlý systém, je to energia svetla, samé slnko, ktoré vyžaduje presnosť, ináč ťa spáli. Z ohňa vznikne popol, ktorý voláme zem. Keď si túžil po pokroku a prešiel si meditáciou, diskusiou, nastáva realizácia, nastáva pohyb, aby vzniklo svetlo - trenie. Nesmie nič ostať spať na vavrínoch, lebo slovo je oheň a oheň je dobrý pomocník, ale zlý pán. Každý má prispieť svojou troškou, aby celok bol dokonalý. Tak vzniká večne horiací ker.
Je to jednoduché. Každý má svoje Ja. Kde sa učíme láske pre osoby: TY, ON, ONA, MY, VY, ONI, ONY. Je to obchod, čím viac máš fanúšikov, to sú tvoje továrne, pre výrobu minerálov. To sú tvoji priatelia. Kto je proti tebe?- a Ty sa trápiš vyrábaš pre svoje telo toxické látky. Toto je poslanie človeka, aby zapol v sebe kameň srdca, ináč povedané dušu - dokonalý internet. Preto v biblii je napísané tvoje nie, nech je nie. Tvoje áno, nech je áno. Tu jasne vidíme používanie duše, ako dokonalý internet. Keď máš nie, medituj - prosíš, zapínaš svoju dušu ako prístroj. Keď si spokojný, ďakuj, zapínaš dávkovač, prepínaš sa na automatiku, na automatickú výživu tela, ktorú poznáme pod názvom: prámická výživa tela, manna.
Ináč sa tvoje telo zmení na trojského koňa. Keď si kritizoval, dušu si nepoužíval zaživa hniješ. Keď si vyvyšoval, nemal si mieru, tak si prepálil energiu, prepálil si svoje telo, kde nevznikli minerály, ale kovy toxických látok. Trójsky kôň je naše fyzické telo, chrám boží: „BOJ O KRÁSNU HELENU.“
Aj drevo kríža našla svätá Helena v Jeruzaleme, kde sa odohráva stále ten istý príbeh dookola od roku 200 nášho letopočtu.
Môj príbeh:
Pred popolcovou stredou v roku 1989 som videla svoju smrť. Prišla mi povedať, že ešte toho roku zomriem. Hneď som išla za kňazom, aby mi dal posledné pomazanie. Vzpieral sa. Rozpovedala som mu príbeh a cieľ mojej cesty. Povedala som mu: „Keď už mám zomrieť, pripravte ma na cestu, na druhý breh. Mám už len jediný cieľ, stretnúť sa na druhom brehu s Ježišom Kristom.“ Bez slova požehnal ma, vykonala som si spoveď s pomazaním.“
Príbeh mal penále, zaplatila som daň. Každý príbeh má penále, keď neveríme v milosrdenstvo božie. Ja verím v dokonalý boží príbeh, ešte aj dnes platím penále, keď neprejdem cestu samoty, to značí:
1. Medituj, rozprávaš s ľuďmi z čias prítomných, minulých i budúcich, užívaš kruh, božieho celku, ktoré okrem iného voláme milosrdenstvo božie.
2. Rozprávaj s ľuďmi, kto má aspoň trojmesačnú skúsenosť, nadobudol cit.
3. Realizuj sa, olejuješ svoje telo, aby tréningom dosiahlo ladný pohyb tisíctýždňovej tanečnice.
4. Stávaš sa svetlom pre časy prítomné, minulé aj budúce. Si profesionálna kapacita remesla.
Porušiť meditáciu, vyruším niekoho blížneho, kto nie je zasvätený do tajomstiev energií, ale z blížneho urobím nepriateľa, viem o čom píšem, je to trojský kôň, ktorý berie zdravie, šťastie, psychickú pohodu. Nepozná peniaze, nepozná slovo prepáč. Pozná len odpustenie, zastavenie deja. Odpustenie je reset, vrátiť sa na začiatok cesty, začať stavať na pevných základoch. Ktoré sú: „Medituj, komunikuj, realizuj sa, aby si sa stál svetlom pre časy prítomné, minulé, aj budúce.“
Zvládneš emócie, zvládneš trojského koňa, získaš krásnu Helenu, ladný pohyb svojho tela.

S pozdravom a úctou Matejová
V Bardejove 2.11.2016

Odpovede na tento príspevok

Momentálne žiadne odpovede

Odpovedz na tento príspevok

Meno:

E-mail (optimálny):

Predmet:

Správa:

Vloženie štylizovaného textu: Bold | Šikmé | Podčiarknuté
Zakázať štylizovaný text

Vložiť smajlíka (Opens a new window)