ÚVOD HVIEZDA LISTY   VIDEO DISKUSIA STRETNUTIA  

Diskusia immanuel.eu

Pošli odpoveď || Späť na Diskusia immanuel.eu

Sviatok

Delete this post Zaslané od Anna Matejová <premena@post.sk> 01/Nov/2016
178.143.121.98

Správa:

Sviatok všetkých svätých.
Čo si myslím, vidím, počujem ako vzniklo pamiatka všetkých svätých?
Nechajme kostoly, kňazov. Chyťme rozum do hrsti. Každý, kto sa stal hrdinom dňa, pomohol človeku, ľuďom. Priniesol ľuďom dobový systém, ktorý voláme recept, projekt, návod na použitie.
Ako sa človek dostane do nepríjemnej situácie?
1. Keď zlyhá dočasný systém, ktorému človek verí.
2. Falošný kamaráti.
3. Jedinca nepodporí, opustí ho rodina.
4. Stratená láska.
5. Stagnácia.
6. .... .

V takejto chvíli, Vám nepomôže slovo prepáč, ani žiadne peniaze, láme človeku kostí, charakter ... .
Hľadáš smer? Pred dvadsiatimi rokmi, trikrát za sebou, som bola v nemocnici a nemohla som sa zúčastniť tradície, návštevu cintorína, zapaľovanie sviečok. Čo povedala meditácia?
Odpovede: Prečo? Načo? Začo?
Dnes tomu rozumiem. Keď sa cítim podvedená, oklamaná svojim okolím meditujem. V myšlienkach si zapnem nebeskú hudbu. Používam ôsmu časť z dvanástich zákonov zdravej bunky.
Poďte zoznámte sa: „do, re, mi, fa, sol, la, si, do.“ Hudba života.
1. Nepríjemnosť mám za energiu „vzduchu,“ používam posvätného slona, vyzualizujem jeho chobot, pomalý výdych a nádych, aby som namierila rovno na bubny, bubeníkov, počula svoj buchot srdca. Nechám sa unášať, zvukom bubnov.
2. Nepríjemnosť má svoje slová: „Oheň,“ na to používam slona po druhýkrát, jeho veľké uši načúvam plechovým trúbam, až moje emócie sa stíšia a prestanú hľadať vinníkov a začnú hľadať poslanie.
3. Pre uvoľnenie svalov použijem: „Vodu,“ predstavím si pod nohami klavír, moje prsty na nohách preberajú klávesy. Piano mi rozprúdi život pod nohami. Ruky sa hrajú z treťou čakrou, tam si predstavujem všetky strunové nástroje. Beriem do rúk sláčik a nástroj. Aký strunový hudobný nástroj mi moja myseľ ponúka? Nepreberám, ale hrám, kým sa ozve v prstoch cit. Tu sa rútim ako lev, ktorému ide o všetko.
4. Keď dokážem sa uvoľniť, zvládla som vojaka v sebe, ktorý podlieha generálovi emócií, zvládla som napnuté telo: „zem,“ čakám na hudbu, kedy začnú drevené hudobné nástroje hrať. Až počujem drevenú píšťalu, cítim ako sa mi vracia sila. Vidím slzu fénixa, ako uzdravuje moje emočné telo, ktoré potrebuje,každý zvládnuť, ovládať sám. Našla som hlas leva, ktorý v tele tvorí zdravé magnetické vlnenie. Párovanie minerálov.
5. Tak otvárajú sa nápady, ktoré voláme pokrok ľudstva: „Pamiatka svätých.“
Zvládajme, ovládajme emócie, aby sa deň nazvať svätým: „Zdravý systém.“ Zvládol si ríšu zvierat, aby si zasiahol vyšší level, level ľudí.
V Bardejove 1.11.2016
S pozdravom a úctou Matejová

Odpovede na tento príspevok

Momentálne žiadne odpovede

Odpovedz na tento príspevok

Meno:

E-mail (optimálny):

Predmet:

Správa:

Vloženie štylizovaného textu: Bold | Šikmé | Podčiarknuté
Zakázať štylizovaný text

Vložiť smajlíka (Opens a new window)