ÚVOD HVIEZDA LISTY   VIDEO DISKUSIA STRETNUTIA  

Diskusia immanuel.eu

Pošli odpoveď || Späť na Diskusia immanuel.eu

Štyri kroky života

Delete this post Zaslané od Anna Matejová <premena@post.sk> 26/Oct/2016
85.237.234.63

Správa:

Po čom dnes snívam? Moja veľká túžba je cestovať a čítať odkazy, robiť si chvíľkovú radosť, kde všetky chlpy na tele sa postavia a vyzývajú k meditácii, aby som to správne uchopila, pre rast diela: „O dvanásť pravdách o živote živej bunky.“ Pre mier pre každého a raj, tu na zemi každému!
Meditácia je len jedna čas z koláča. Ja som ho pomenovala prvok vzduch. Koláč má štyri diely. Je potrebná aj komunikácia je to druhý diel, zo štyroch prvkov. Ja som ho pomenovala oheň. Preto Vám píšem, lebo nám horia mosty, ktoré sme tvrdo stavali. Robíme popol? Robíme zem? Je to najvyššia kvalita? Informáciu zachytáva voda. Štvrtý prvok z celku.
1. Či je to prvok vzduchu – denná rutina života remesla, profesie!
Alebo živel hurikán:
• A: prijatie nového, pre napredovanie človeka, potrebuje meditovať - napaľovať program, ukazuje čas, čas, čas.
• B: ľudská unáhlenosť, nezrelosť človeka, ... ukazuje čas.

2. Či je to prvok oheň – denná rutina života remesla, profesie!
Alebo živel oheň:
• A: Chcieť porozumieť novému, chcieť si vykonzultovať, a či som si vykonzultoval, ukáže čas.
• B: Ľudskú necitnosť, ukazuje čas.

3. Či je to prvok vody – denná rutina života remesla, profesie!
Alebo živel cunami:
• A: zachytiť niť života, ľudskej dokonalosti: recept, projekt, návod na použitie, čo tvorí remeslo, profesiu, aj to ukáže čas.
• B: ľudská prehnanosť , kde v človeku prevládnu emócie, zastavujú v človeku rast vývoja, aj to ukáže, ukazuje, bude ukazovať čas.

4. Či je to prvok zeme – denná rutina života remesla, profesie!
Alebo živel sopka:
A: ľudské pokrokové napredovanie, čierna, úrodná, popolcová zem= človek plnej vitality, ukazuje čas.
B: ľudská zúfalosť – emócia nie, alebo ľudská trúfalosť, emócia áno = neúrodná zem ukazuje zlomené zdravie, stratené šťastie, zlomenú psychiku, aj to sa prejaví, ukáže čas.

Záver:
Šťastie je to, že môžeš dýchať.
Zdravie je to, že môžeš prekonávať emócie.
Psychika je o tom, že môžeš vidieť, počuť, voňať, chutnať, hmatateľne cítiť. V tom spočíva dokonalosť, ktorú voláme recept, projekt, návod na použitie.

S pozdravom a úctou Matejová

Odpovede na tento príspevok

Momentálne žiadne odpovede

Odpovedz na tento príspevok

Meno:

E-mail (optimálny):

Predmet:

Správa:

Vloženie štylizovaného textu: Bold | Šikmé | Podčiarknuté
Zakázať štylizovaný text

Vložiť smajlíka (Opens a new window)
Zakázať smajlíkov